Hakkımızda

PİZZA2GO

Lezzetinin kökenlerini İtalyan mutfağından alan PİZZA2GO, 2014 yılında Kadıköy’de kapılarını sevenlerine açmıştır.

‘Sadece paket servis’ anlayışını reddedip, vizyonunu ve misyonunu genişleterek ‘dilim pizza’ konseptini hayata geçirmiştir..

Bu doğrultuda pizza severleri, sıcak atmosferiyle şubesinde ağırlamaya başlamıştır. Günlük yapılan taze hamuru, mevsiminde toplanan sebzeleri, uygun fiyat, kaliteli malzeme ve katkısız ürünlerle misafirlerine her dilimde eşsiz deneyimler sunmaya başlamıştır.

Pizza severlere daha iyi hizmet verebilmek için yaptığı altyapı yatırımları, hizmet ve servis ağı sayesinde kurumsal değerleri arasında tecrübeyi kendisine her zaman rehber edinmiştir. PİZZA2GO, dilim pizza konseptiyle üretim, sevkiyat, insan kaynakları, personel eğitimleri konusunda şu an tüm Türkiye’ye hizmet verebilecek bir altyapıya sahip olmuştur. Genç ve dinamik bir yapıya sahip olan PİZZA2GO, her geçen gün kendini güncelleyip, sektörde ihtiyaç duyulan ve yeni olan her şeyi başarma arzusuyla yoluna devam etmektedir.

Her zaman değişen beklentilerin ve değişime açık her konunun bir adım önünde düşünmeye ve buna göre adımlar atarak kurumsal hayatında ilerlemektedir. 2024 yılı içerisinde en az 10 şube daha açma hedefiyle yoluna devam eden PİZZA2GO, her dilimde ayrı bir deneyim sunduğu lezzetlerini Türkiye’de her insana taırmak ve farkını ortaya koymak istiyor.

24

Malzeme

6150

Günlük Müşteri

10

Yıllık Deneyim

5

Şube

Hemen Sipariş Ver!

Günlük yapılan taze hamuru, mevsiminde toplanan sebzeleri, uygun fiyat, kaliteli malzeme ve katkısız ürünlerle sizlere her dilimde eşsiz deneyimler sunuyoruz.

+90 850 473 0017